Flash News

E-TJERA

I mituri godet me thikë 20-vjeçarin në Tiranë

I mituri godet me thikë 20-vjeçarin në Tiranë

Një plagosje me thikë ka ndodhur këtë të Enjte në Tiranë.

 Sipas hetimeve paraprake një 20-vjeçar është goditur nga një 17-vjeçar.

Policia konfirmoni arrestimin e autorit të dyshuar.

17-vjeçari ditën e sotme, rreth orës 14:30, në rrugën ‘Shefqet Musaraj’, për motive të dobëta është konfliktuar dhe dyshohet ka goditur me mjet prerës shtetasin A.B., 20 vjeç, banues në Tiranë. Si pasojë shtetasi A.B., është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”, njofton policia.

Të fundit