Flash News

E-TJERA

Sulmi ndaj TCH, Karamuço nxjerr foton: Ky 5 lekësh ishte e vetmja monedhë që ra nga xhepi i Pal Kolës

Sulmi ndaj TCH, Karamuço nxjerr foton: Ky 5 lekësh ishte e vetmja

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço, ka bërë një reagim për sulmin me armë zjarri ndaj godinës së Top Channel ku mbeti i vrarë roja i sigurisë, Pal Kola 60 vjeç.

Në një postim në Facebook, Karamuço ka ndarë një foto ku tregon një 5 lekësh. Eksperti i kriminalistikës shkruan se monedha do të qëndrojë përgjithmonë në oborrin e TCH, si e fundit që mbante në xhep roja që mbeti i vrarë.

“Ky 5 lekësh duhet të qëndrojë përgjithmonë në oborrin e Top Channel. Ishte e vetmja monedhë që ra nga xhepi i të ndjerit Pal....Skam fjalë....”, shkruan Karamuço.

Policia ka sekuestruar kamerat e sigurisë. Në Golem të Kavajës është gjetur i djegur një mjet tip “Range Rover” dhe në brendësi dy armë tip kallashnikov.

Sulmi ndaj TCH, Karamuço nxjerr foton: Ky 5 lekësh ishte e vetmja

Të fundit