Flash News

E-TJERA

I riu ra nga pallati në ndërtim dhe humbi jetën, shoqërohet drejtuesi teknik i punimeve

 I riu ra nga pallati në ndërtim dhe humbi jetën, shoqërohet          

Policia ka shoqëruar drejtuesin teknik të punimeve, pasi mëngjesin e sotëm, rreth orës 08:20, në një pallat në ndërtim e sipër, duke punuar ka rënë nga lartësia 28-vjeçari me inicialet A. F

Bazuar në dëshmitë e kolegëve në vendngjarje, mësohet se i riu kishte vetëm 20 minuta që kishte marrë turnin.

Në momentin e ngjarjes i riu po mbushte disa kova me llaç në lartësinë e objektit. 

Të fundit