Flash News

E-TJERA

I vendoset tritol një makine në Kurbin

I vendoset tritol një makine në Kurbin

I është vendosur tritol një makine të parkuar pranë lokalit në afërsi të fshatit Mali i Bardhë, Kurbin, në orët e para të ditës së sotme.  

Automjeti së cilit i është vendosur eksplozivi është në pronësi të Fatjon Likës.

Fatmirësisht nuk ka shpërthyer, ndërsa pronari i automjetit ka njoftuar policinë e Kurbinit.

Po punohet për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

 

Të fundit