Flash News

E-TJERA

“I zhdukur” prej ditësh, ku u pa për herë të fundit Ervis Martinaj

“I zhdukur” prej ditësh, ku u pa për herë të

Ervis Martinaj ka humbur kontaktete me familjen e tij. Ka qenë kjo e fundit që ka bërë denoncimin në polici.

Humbja e kontakteve vjen pak kohë, pasi iu vra kushëriri Brilant Martinaj. Policia po heton nëse ky është një inskenim, apo nëse Martinaj është gjetur nga kundërshtarët e tij.

Ervis Martinaj, për herë të fundit, është parë në qytetin e Laçit është parë më 18 korrik, datë kjo kur iu dha lamtumira e fundit tre viktimave që u vranë në Fushë Krujë, Brilant Martinaj, Besmir Hoxha dhe Diklen Vata.

Sipas “ABC.al”, Martinaj ka marrë pjesë në varrim dhe ka lëvizur me makinën tip “Toyota Land Cruiser” e blinduar, i shoqëruar nga Ylli Ibrahimi, i cili njihet si krahu i djathtë i tij.

 

Të fundit