Flash News

E-TJERA

Ish-deputetja Ledina Alolli paraqitet në SPAK

Ish-deputetja Ledina Alolli paraqitet në SPAK

Ish-deputetja dhe kandidatja e PD për Bashkinë e Korçës, Ledina Alolli është paraqitur sot në SPAK.

Nuk dihet arsyeja e paraqitje së Alollit në ambientet e Prokurorisë së Posaçme.

Të fundit