Flash News

E-TJERA

Ishte larguar nga banesa në shkurt, gjendet e mbytur një grua në liqenin e Pogradecit

Ishte larguar nga banesa në shkurt, gjendet e mbytur një grua në

Një grua është gjetur e mbytur në liqenin e Pogradecit. Policia bën me dije se viktima është 71-vjeç dhe inicialet H. Q.

Gjithashtu shton se e moshuara banonte në Korçë dhe ishte larguar nga banesa në datën 12 shkurt.

“Më datë 22.05.2022, rreth orës 11:35, jemi njoftuar se në vendin e quajtur “Pompat e Tushemishtit” në Pogradec, është gjetur e mbytur në liqen shtetasja H. Q., 71 vjeçe, banuese në Korçë, e cila ishte larguar nga banesa më datë 12.02.2022″, njofton policia.

 

Të fundit