Flash News

E-TJERA

Italia kalon në avantazh, shënon golin e dytë ndaj Shqipërisë

 Italia kalon në avantazh, shënon golin e dytë ndaj

Italia ka kaluar në avantazh, pasi ka shënuar golin e dytë ndaj kombëtares shqiptare në stadiumin e Dortmundit.

“Azzurrët” arritën që të reagojnë shpejtë duke shënuar me anë të Alessandro Bastonit i cili realizoi me kokë për të barazuar rezultatin në 1-1.

Italia nuk u ndal më kaq dhe vetëm disa minuta më vonë arriti që të shënojë edhe golin e dytë për të përmbysur gjithçka.

Të fundit