Flash News

E-TJERA

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten sot monedhat e huaja sot

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten sot monedhat e huaja sot

Sot, më 23 qershor 2024, në tregun valutor, dollari amerikan blihet me 92.9 lekë dhe shitet 93.8 lekë.

Euro sot blihet me 99.6 lekë, ndërsa në shitje me 100.4 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 117.4 lekë dhe shitet me 118.4 lekë.

Të fundit