Flash News

E-TJERA

Kontrolle për persona me armë, policia e Vlorës dhe FNSH zbarkojnë në Vlorë

Kontrolle për persona me armë, policia e Vlorës dhe FNSH

Policia dhe FNSH janë vendosur në hyrje të Vlorës, ku raportohet se po kryejnë kontrolle për persona të dyshuar dhe armë.

Deri më tani policia nuk ka dhënë një njoftim për aksionin në fjalë.

Ndërkohë kontrollet janë shtuar pasi sot ra  në pranga të Armando Sulejmanit në Durrës, në kuadër të operacionit “Zëvendësimi”.

Të fundit