Flash News

E-TJERA

Liami u ndalua nga policia për mashtrim, momenti kur banorët e Big Brother Vip mësojnë lajmin

Liami u ndalua nga policia për mashtrim, momenti kur banorët e Big

Banorët e Big Brother Vip 3 kanë marrë sot një lajm ‘surprizë’ kur janë njoftuar se një prej konkurrentëve, Liam Osmani, është ndaluar nga policia.

Ka qenë Sara ajo që lexoi pikërisht një zarf të kuq, ndërsa banorët janë befasuar.

“Banorë, vëllai i madh ka një njoftim të rëndësishëm për t’ju dhënë. Liami, sot paradite është shoqëruar nga policia e shtetit, për veprime të mëtejshme të procedurale në lidhje me një vendim të prokurorisë dhe gjykatës, që e ka dënuar Liamin Osmanin, i cili përmes mashtrimit ka mashtruar një agjenci duke i marrë 17 bileta turistike për në Gjermani dhe nuk ka kryer pagesat përkatëse. Ai nuk do të kthehet më, pasi do të vijojë me procedurat.”, thuhet në njoftimin e vëllait të madh.

 
 
 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Të fundit