Flash News

E-TJERA

Makina del nga rruga në aksin “Gramsh-Kuçovë”, 4 të plagosur

Makina del nga rruga në aksin “Gramsh-Kuçovë”, 4

Një aksident me pasojë katër të lënduar u shënua në aksin rrugor Gramsh-Kuçovë.


Sipas njoftimit të policisë, dyshohet se shkak i aksidentit është bërë humbja e kontrollit nga drejtuesi i mjetit.

"M. K., 27 vjeç, banues në Tiranë, pasi ditën e djeshme, në aksin rrugor “Gramsh-Kuçovë”, dyshohet se për shkak të humbjes së kontrollit, automjeti që ky shtetas drejtonte, ka dalë nga rruga. Si pasojë, janë dëmtuar drejtuesi i automjetit dhe 3 pasagjerë në të, të cilët janë jashtë rrezikut për jetën", bën me dije policia. 

 

 

 

Të fundit