Flash News

E-TJERA

Makina me targa rumune përmbyset në aksin Sarandë-Kardhiq, ’zhduket’ drejtuesi

Makina me targa rumune përmbyset në aksin Sarandë-Kardhiq,

Një aksident u shënua gjatë natës në aksin Sarandë-Kardhiq, ku një makinë me targa rumune është përmbysur në vendin e quajtur Qafa e Gjinos. 

Pas aksidentit, drejtuesi, identiteti i të cilit ende nuk dihet, ka braktisur automjetin dhe është larguar nga vendngjarja. Në vendngjarje ka shkuar policia dhe grupi hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e ngjarjes. 

Makina me targa rumune përmbyset në aksin Sarandë-Kardhiq,

  

Të fundit