Flash News

E-TJERA

Makina merr flakë në ecje në Tiranë

Makina merr flakë në ecje në Tiranë

Një automjet është përfshirë nga flakët.

Mësohet se në momentin kur ka marrë flakë makina ka qenë në ecje.

Ende nuk dihen shkaqet, ndërsa nuk raportohet për të lënduar.

Sakaq policia ndodhen në zonë dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Të fundit