Flash News

E-TJERA

Makina përplas 28-vjeçaren në Tiranë, shoqërohet shoferi

Makina përplas 28-vjeçaren në Tiranë, shoqërohet

Një aksident u shënua sot në kryeqytet.

Sipas policisë, raportohet se një 21-vjeçar ka përplasur me makinë një 28-vjeçare.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 20.06.2024, në rrugën "Xhanfize Keko", shtetasi D. A., 21 vjeç, duke drejtuar automjetin ka aksidentuar shtetasen K. G., 28 vjeçe, e cila si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme ndërsa grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të fundit