Flash News

E-TJERA

Makina përplas një person me biçikletë, përfundon në spital

Makina përplas një person me biçikletë, përfundon

Një aksident u shënua mbrëmjen e sotme në afërsi të qendrës së qytetit të Fierit.

Mësohet se një automjet ka goditur një person i cili po udhëtonte me biçikletë dhe si pasojë ka pësuar lëndime të lehta.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë ambulanca e cila e ka transportuar drejt spitalit, dhe policia e cila po kryen veprimet procedurale.

Të fundit