Flash News

E-TJERA

Makina përplaset me murin, humb jetën 21-vjeçari shqiptar në Itali

Makina përplaset me murin, humb jetën 21-vjeçari shqiptar

Një i ri shqiptar ka humbur jetën natën e mbrëmshme në Itali, si pasojë e një aksidenti me makinë.

Mediat vendase raportojnë se Xhemal Letija 21 vjeç i cili po udhëtonte me një mjet tip Golf ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një mur në në Via Gorini.

Për pasojë, Letija ka ndërruar jetë në vend.

I riu prej vitesh jetonte në Besozzo, ku prej disa vitesh ishte zhvendosur me familjen.

Të fundit