Flash News

E-TJERA

Shkëmbinjtë bien mbi makinë, disa të plagosur te Shkalla e Tujanit

Shkëmbinjtë bien mbi makinë, disa të plagosur te Shkalla e

Rruga e Arbrit vijon te jetë e rrezishme. Ditën e sotme, rreshkitja e gurëve në rrugën e Arbrit ka rrezikuar jetën e disa personave që udhëtonin me një fuoristradë.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në afërsi të Shkallës së Tujanit, ku një masiv guri është shkëputur duke goditur makinën.

Ndërkohë në vendngjarje ka shkuar policia dhe ambulanca, të cilët u kanë dhënë ndihmë duke i dërguar drejt spitalit Nënë Tereza.

 

Të fundit