Flash News

E-TJERA

Mbyllet pa gola pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri- Ishujt Faroe

Mbyllet pa gola pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri- Ishujt Faroe

Mbyllet pa gola pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri- Ishujt Faroe, e cila luhet në stadiumin Air Albania.

Kombëtarja përballet me Ishujt Faroe, me synimin për të marrë një fitore dhe për të ruajtur vendin e parë në grup. Ndërkohë, në ndeshjen e kaluar me Moldavinë, Shqipëria siguroi kualifikimin për Kampionatin Europian të Futbollit.

 

 

Të fundit