Flash News

E-TJERA

Mbytet një person në lumin Mat, kërkohet ndihma e palombarëve për nxjerrjen e viktimës

Mbytet një person në lumin Mat, kërkohet ndihma e

Shqipëria nuk po gjen qetësi këtë të mërkurë, ku vendi është përfshirë nga një numër i madh aksidentesh dhe fatkeqësish.

Së fundmi një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Milot ku një person është mbytur.

Sipas informacioneve mësohet se ngjarja ka ndodhur në Urën e Zogut në Milot.

Nevojitet ndihma e palombarëve për nxjerrjen e trupit të viktimës. 

Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Të fundit