Flash News

E-TJERA

Merr flakë një servis në Durrës, lëndohet punonjësi

Merr flakë një servis në Durrës, lëndohet

Është përfshirë nga flakët një servis në lagjen nr.16 në Durrës.

Sipas raportimeve të para nga flakët është lënduar një punëtor por pa rrezik për jetën.

Policia ka mbërritur në vendngjajre dhe po kryen hetimet për veprime të mëtejshme.

Të fundit