Flash News

E-TJERA

Meta ‘marshon’ me të rinjtë: Shqipëria e shqiptarëve dhe kurrë e oligarkëve

Meta ‘marshon’ me të rinjtë: Shqipëria e

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka zhvilluar një takim me disa të rinj në zonën e KOmbinatit në kryeqytet.

Teksa ka postuar në rrjetet sociale, një foto nga ecja mes të rinjve, kreu i shtetit nuk ka nguruar të çojë as mesazhe politike, ku duket se thelbi i tyre është data e zgjedhjeve të përgjithshme, 25 Prilli.

"25 prill - Shqipëria e shqiptarëve dhe KURRË e oligarkëve dhe mafies ndërkombëtare." shkruan Meta krahas fotos, në të cilën shfaqet me maskë, ndryshe nga të rinjtë, të cilët nuk ka asnjëri prej tyre maskë.

Presidenti është akuzuar shpesh herë nga kryeministri Rama, se po bën fushatë hapur për ish-partinë e tij, Lëvizja Socialistë për Integrim.

Meta ‘marshon’ me të rinjtë: Shqipëria e

Ditari politik

Të fundit