Flash News

E-TJERA

Mjeti humb kontrollin dhe del nga rruga, aksidentohet 26-vjeçarja në Sarandë

Mjeti humb kontrollin dhe del nga rruga, aksidentohet 26-vjeçarja në

Një aksident është shënuar mesditën e sotme në rrugën “Skënderbeu”, Sarandë.

Një 26-vjeçare është plagosur pasi humbi kontrollin e mjetit që po drejtonte, duke dalë nga rruga.

“Sot, rreth orës 13:00, në rrugën “Skënderbeu”, Sarandë, shtetasja E. K., 26 vjeçe, duke drejtuar automjetin tip “Toyota”, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe si pasojë mjeti ka dalë nga rruga.

26-vjeçarja ndodhet në spitalin e Sarandës, nën kujdesin e mjekëve”, njofton policia.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

 

Të fundit