Flash News

E-TJERA

Mori peng vëllezërit Beqiraj, kush është Agron Bejdolli krahu i djathtë i Rrumit të Shijakut

Mori peng vëllezërit Beqiraj, kush është Agron Bejdolli

Policia e Durrësit ndaloi shtetasin në kërkim Agron Bejdolli, krahu i djathtë i Rrumit të Shijakut.

Bejdolli është pikërisht personi që shikoni në këtë foto.

Ky shtetas është me masë sigurie arrest në burg për “heqje paligjshme të lirisë (pengmarrje)” në bashkëpunim me Rrumin, të dy vëllezërve Indrit dhe Gentian Beqiraj në tetor 2022.

Bejdolli u kap në shtëpinë e një kushëriri të tij në Spitallë të Durrësit.

Të fundit