E-TJERA

Mori vetëm tre  vota në zgjedhjet e 25 prillit, deputeti i drejtohet Ramës në Parlament: Ju i vodhët zgjedhjet, turp t'ju vijë

Mori vetëm tre  vota në zgjedhjet e 25 prillit, deputeti i

Kryetari i konservatorëve, Kujtim Gjuzi, i cili mori vetëm 3 vota në Durrës, nuk i njeh zgjedhjet e 25 prillit. Sipas tij, Edi Rama i vodhi votat.

“Jemi këtu, ishim këtu, më të mirët e më të mirëve në parlament. Ne nuk i njohim zgjedhjet. I bëj ftesë 7 shoqatave dhe 3 kolegëve të mi që ishin pjesë e zgjedhjeve që të mos i njohin zgjedhjet”, u shpreh ndër të tjera gjatë fjalës së tij në Parlament, Kujtim Gjuzi.

Ai, shkruan në një letër, “S’ka shance PS për bisedime me BE-në”, të cilën e mbante në dorë nga karrigia ku ishte ulur.

Të fundit