Flash News

E-TJERA

Motori del nga rruga në Klos, drejtuesi transportohet drejt Tiranës

Motori del nga rruga në Klos, drejtuesi transportohet drejt Tiranës

Një aksident ka ndodhur këtë të enjte në Klos ku shtetasi D.D., duke drejtuar motorin, ka humbur kontrollin.

Për pasojë motorçikleta ka dalë nga rruga.

“Në fshatin Dars, bashkia Klos, shtetasi D.D., duke drejtuar motorçikletën, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe për pasojë motorçikleta ka dalë nga rruga.

Shtetasi D.D., është transportuar drejt Tiranës për ndihmë më të specializuar mjekësore”, njofton policia.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Të fundit