Flash News

E-TJERA

Mungesat me Kombëtaren, Broja "thyhen" heshtjen: Po qarkullojnë gënjeshtra

Mungesat me Kombëtaren, Broja "thyhen" heshtjen: Po

Sulmuesi i Kombëtares, Armando Broja, ka reaguar në rrjete sociale lidhur me mungesën e tij në listën e Sylvinhos. Broja thekson se nuk ka asnjë përçarje mes tij dhe kombëtares ashtu siç është pretenduar së fundmi në media.

Sulmuesi shtonse mungesa e tij te kuqezinjtë vjen vetëm si pasojë e dëmtimit dhe nuk ka asnjë arsye tjetër.

Ndër të tjera, Broja shprehet se ai dhe trajneri Sylvinho e respektojnë njëri-tjetrin, ndërsa nuk mungoi një falenderim i lojtarit të Chelseat për kualifikimin në Europianin e vitit 2024 që zhvillohet verën e ardhshme në Gjermani.

Mungesat me Kombëtaren, Broja "thyhen" heshtjen: Po

Të fundit