Flash News

E-TJERA

Në kërkim për d*ogë, arrestohet 40-vjeçari në Tiranë

Në kërkim për d*ogë, arrestohet 40-vjeçari në

Policisa e Tiranës, ka arrestuar shtetasin Marsel Gjoncaj, 40 vjeç, banues në Tiranë.

Ky shtetas ishte shpallur në kërkim kombëtar, pasi Gjykata e Apelit Tiranë, e ka dënuar me 3 vite e 4 muaj burgim, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e Narkotikëve”.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë.

Të fundit