Flash News

E-TJERA

Në pikun e temperaturave të larta, Tirana dhe disa qytete të tjera mbeten pa energji elektrike

Në pikun e temperaturave të larta, Tirana dhe disa qytete të

Në një kohë kur temperaturat shënojnë mbi 40 gradë Celsius, Tirana dhe disa qytete të tjera të Shqipërisë kanë mbetur pa energji elektrike.

Pjesa dërrmuese e kryeqytetit ka pasur mungesë të energjisë elektrike.

Përveç, Tiranës pa energji kanë mbetur edhe Durrësi, Fieri, Lushnja, Elbasani, Pogradeci, Korça, Shkodra, Kukësi.

Të fundit