Flash News

E-TJERA

Ngacmoi sek*ualisht 14-vjeçaren, në pranga 50-vjeçari

Ngacmoi sek*ualisht 14-vjeçaren, në pranga 50-vjeçari

Një 50-vjeçar është arrestuar nga policia e Kavajës, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një 14-vjeçare.

Njoftimi i Policisë:

Ngacmoi seksualisht, në rrugë, një 14-vjeçare, menjëherë pas kallëzimit, Policia vë në pranga 50-vjeçarin. Si rezultat i administrimit të menjëhershëm të kallëzimit të një të miture, se ishte ngacmuar seksualisht, në rrugë, specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Kavajë bënë të mundur identifikimin dhe arrestimin e autorit të dyshuar, shtetasit P. Xh., 50 vjeç, banues në fshatin Luz i Vog

Të fundit