Flash News

E-TJERA

Ngacmoi sek*ualisht të miturën, arrestohet 36-vjeçari në Fier

Ngacmoi sek*ualisht të miturën, arrestohet 36-vjeçari në

Policia e Fierit ka arrestuar një 36-vjeçar i cili dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur.

36-vjeçari nga fshati Stamaticë, Berat është dënuar edhe më parë për veprat penale “ Veprime të turpshme” dhe “Kundërshtim i punonjësit të policisë së rendit publik”.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier ndaluan shtetasin D. B., 36 vjeç, banues në fshatin Stamaticë, Berat, i dënuar më parë për veprat penale “Veprime të turpshme” dhe “Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik”, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një shtetase të mitur. Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme”, njoftoi policia.

Të fundit