Flash News

E-TJERA

Nis protesta kundër Veliajt para bashkisë së Tiranës

Nis protesta kundër Veliajt para bashkisë së Tiranës

Ka nisur protesta e thirrur nga opozita para Bashkisë së Tiranës.

Qytetarët dhe deputetët e opozitës janë mbledhur para godinës së bashkisë.

Ata dëgjohen teksa thërrasin: O hajdut, o hajdut!

Nis protesta kundër Veliajt para bashkisë së Tiranës Nis protesta kundër Veliajt para bashkisë së Tiranës Nis protesta kundër Veliajt para bashkisë së Tiranës

Të fundit