Flash News

E-TJERA

Nisen trupat e pajetë, Florind Belliu dhe bashkëshortja e tij do të prehen në Tiranë

Nisen trupat e pajetë, Florind Belliu dhe bashkëshortja e tij do

Aktori shqiptar Florind Belliu dhe bashkëshortja e tij, Ornela Shehi do të prehen në Tiranë.

Pas homazheve të zhvilluara në Bronx, ku përveç të afërmve morën pjesë edhe shqiptarë që jetojnë në SHBA, trupat e pajetë janë nisur drejt Tiranës.

Ndërkohë mbeten mister rrethanat që e shtynë çiftin të ndërmerrte aktin ekstrem. Ata lanë pas dy djem të mitur.

Të fundit