Flash News

E-TJERA

Një 41-vjeçar qëllohet 27 herë me thikë teksa pinte kafe në ish-Bllok, policia asnjë reagim

Një 41-vjeçar qëllohet 27 herë me thikë teksa pinte

Një plagosje e rënë ka ndodhur sot në Tiranë, ku një ku një 41-vjeçar është sulmuar me thikë.

I palgosur ka mbetur E. Dorzi 41-vjeç. Ky i fundit ishte në një lokal në zonën e ish-Bllokut, ku dy persona i janë afruar pranë tavolinës e e kanë qëlluar.

Dyshohet se 41-vjeçari është qëlluar 27 herë me thikë. Dorzi ndodhet tek spitali i Traumës në gjendje të rëndë. Sipas familjarëve, ai rrezikon që të paralizohet, pasi nuk i lëviz dot këmbët dhe duart.

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje, ndërkohë policia nuk ka dhënë asnjë informacion.

 

Të fundit