Flash News

E-TJERA

Një grua përfundon poshtë kamionit në Tiranë

Një grua përfundon poshtë kamionit në Tiranë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të premte tek kthesa e Yzberishtit në kryeqytet.

Sipas dëshmitarëve, kamioni përplasi një grua teksa kjo e fundit ka përfunduar poshtë rrotave.

Gruaja po tentonte të kalonte rrugën në momentin kur u hap semafori për mjetet lëvizëse teksa shoferi i mjetit nuk e ka parë.

Të njëjtat burime konfirmojnë se ajo është gjallë dhe ndodhet poshtë kamionit, teksa qytetarë të ndryshëm dhe policia janë afruar për ta ndihmuar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

Të fundit