Flash News

E-TJERA

Një person qëllon me armë drejt një grupi fëmijësh në Shkodër, njërin e godet me qytën e pistoletës

Një person qëllon me armë drejt një grupi fëmijësh

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në qytetin e Shkodrës.

Një person ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të një grupi fëmijësh në afërsi të shkollës “28 nëntori”, në qendër të qytetit.

Fatmirësisht, asnjë nga fëmijët nuk është lënduar, pasi plumbi ka përfunduar në pjesën e pasme të një kondicioneri në një lokal aty pranë.

Mësohet se autori ende i paidentifikuar, i cili lëvizte me biçikletë, ka goditur me qytën e pistoletës një nga fëmijët dhe më pas është larguar.

Policia ka nisur punën për identifikimin dhe arrestimin e tij.

Të fundit