Flash News

E-TJERA

Notat e ndeshjes Kroaci-Shqipëri, kush ishte lojtari më i miri në fushë

Notat e ndeshjes Kroaci-Shqipëri, kush ishte lojtari më i miri në

Shqipëria barazoi në frymën e fundit përballë Kroacisë me rezultatin 2-2, në një takim të mbushur me emocione nga fillimi e deri në sekondën e fundit

“Flashscore” ka publikuar notat e ndeshjes dhe vlerësimin më të mirë e ka marrë Qazim Laçi.

Notat e ndeshjes Kroaci-Shqipëri, kush ishte lojtari më i miri në

Të fundit