Flash News

E-TJERA

“O hajdut, kriminel, mafia”, Rama pritet me revoltë nga shqiptari në Londër

“O hajdut, kriminel, mafia”, Rama pritet me revoltë nga

Kryeministri Edi Rama është përballur me një rast të paprecedentë në Londër, gjatë vizitës disa ditore, ku zhvilloi edhe një takim me homologun britanik Rishi Sunak.

Teksa zbriste nga makina, Rama u ndesh me një shqiptar i cili kishte vendosur të protestonte i vetëm pa ia kursyer disa fjalë edhe kryeministrit. Siç shihet edhe në video, shqiptari është mjaft i revoltuar teksa e quan Ramën “hajdut” dhe “kriminel”.

"O hajdut. Albanian criminal. Albanian mafia. Duhet të të vijë turp nga vetja. Të gjithë bosat e drogës vijnë këtu", dëgjohet të thotë shqiptari i revoltuar në Britani.

 

 

Të fundit