Flash News

E-TJERA

Operacion antidrogë me urdhër të SPAK, ekzekutohen mbi 10 urdhër arreste

Operacion antidrogë me urdhër të SPAK, ekzekutohen mbi 10

Një operacion antidrogë është zhvilluar me urdhër të SPAK. Mësohet se janë ekzekutuar mbi 10 urdhër arreste për kultivim të bimëve narkotike në disa zona.

Bëhet fjalë kontrolle në zonat periferike të Tiranës, Fushë Krujës, Krujës dhe Durrësit. Operacioni ka nisur që ditën e djeshme dhe vazhdon ende.

 

Të fundit