Flash News

E-TJERA

Partitë e reja, Duka: Po të isha në vend të Basha do i fusja në listën e PD, nuk e dëmtojnë opozitën

Partitë e reja, Duka: Po të isha në vend të Basha do i fusja

Kreu i PAA Agron Duka foli për partitë e reja si ajo e Jozefina Topallit dhe Astrit Patozit. Ai tha se nuk e dëmtojnë opozitën apo rrotacionin politik. Sipas Dukës, ata duhet të ishin në listat e PD. Ai tha për 'Real Story' se nuk beson se janë në shërbim të Ramës.

"Nëse do isha në vend të Bashës, ata do ishin në listat e PD. Këto që janë brenda PD gjykojnë se i shërbejnë Ramës. Por sipas meje jo. Nuk mendoj se i bëjnë dëm opozitës", tha Duka.

Ditari politik

Të fundit