Flash News

E-TJERA

Pas 18 vjeçarit, Covid-19 i merr jetën edhe babait të tij

Pas 18 vjeçarit, Covid-19 i merr jetën edhe babait të tij
Luftar dhe Qamil Seiti

Babai i 18 vjeçarit që humbi dje betejën me Covid-19, nuk ka mundur të fitojë betejën me koronavirusin. Ai ka ndërruar jetë një ditë pas djalit të tij.

Luftar Seiti ndodhej në intubim në spitalin “Shefqet Ndroqi”.

Një ditë më parë djali i tij, Qamili u nda nga jeta, pasi gjendja e tij shëndetësore u rëndua ndjeshë.

18-vjeçari kishte 100% të mushkërisë të prekur nga Covid-19 kur ka mbërritur në spitalin “Shefqet Ndroqi”.

Ditari politik

Të fundit