Flash News

Ditari i Opozitës

Pas Dukës, Basha arrin dakordësi me Shehin dhe Ndokën

Pas Dukës, Basha arrin dakordësi me Shehin dhe Ndokën
Lulzim Basha me aleatët

Një ditë pasi arriti marrëveshjen me aleatin Agron Duka, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka arritur dakordësi edhe me kreun e LZHK-së, Dashamir Shehi dhe drejtuesin e PDK-së, Nard Ndoka.

Burime pranë selisë blu bëjnë me dije se Shehi dhe Ndoka do jenë pjesë e listave për deputetë në qarqet Tiranë dhe Shkodër.

Ndërkohë Duka do të jetë një nga tre emrat e parë të listës për deputetë në qarkun e Durrësit.

Ditari politik

Të fundit