Flash News

E-TJERA

Patozi prezanton kandidatin e Bindjes Demokratike për Qarkun e Vlorës

Patozi prezanton kandidatin e Bindjes Demokratike për Qarkun e Vlorës

Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ka prezantuar sot kandidatin e forcës së tij politike për Qarkun e Vlorës për zgjedhjet qendrore të 25 Prillit. 

ëhet fjalë për Arjan Devollaj, që sipas Patozit është një biznesmen i suksesshëm në Gjermani dhe në Shqipëri.

"MIRË SE VJEN ARJAN DEVOLLAJ!
Ndjehem i nderuar që Arjan Devollaj do të jetë pjesë e skuadrës sonë të kandidatëve për Qarkun e Vlorës.
Një djalë i ri dhe i realizuar vlonjat, biznesmen i suksesshëm në Gjermani dhe në Shqipëri, ai synon të japë kontributin e vet për projektin tonë politik, që synon ndryshimin dhe jo thjesht rotacionin.
Arjan Devollaj, vlerë e shtuar e Bindjes Demokratike për Vlorën dhe Shqipërinë." shkruan Patozi në një postim në rrjetet sociale. 

Patozi prezanton kandidatin e Bindjes Demokratike për Qarkun e Vlorës

Të fundit