Flash News

E-TJERA

Për laboratorin e kokainës në Fier u arrestua edhe djali i ish-zyrtarit të PS. Ishte futbollist për 5 vite

Për laboratorin e kokainës në Fier u arrestua edhe djali i

Djali i ish kryetarit të Komunës së Frakullit, Denilson Çervanaku ishte një ndër të arrestuarit bashkë me të fejuarën për përfshirje në laboratorin në Frakull të Fierit.

Për laboratorin e kokainës në Fier u arrestua edhe djali i

Sipas shqiptarja.com, 25-vjeçari ka qenë futbollist, si pjesë e ekipit të Dinamos, Olimpikut.

Karrierën në sport e ka nisur në vitin 2013 dhe e ka mbyllur në vitin 2017 ndërsa gjatë këtyre viteve ka shënuar vetëm 2 gola.

 

 

 

Të fundit