E-TJERA

Përfshihen në aksident tre makina në aksin Fushë-Krujë-Tiranë, pesë të plagosur, mes tyre edhe një foshnje 10-muajsh

Përfshihen në aksident tre makina në aksin
Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fushë Krujë-Tiranë.

Sipas të dhënave të para, në aksident janë përfshirë tre automjete, e për pasojë janë plagosur pesë persona, mes tyre edhe një foshnje 10-muajsh.

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës dhe nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore.

Të fundit