Flash News

E-TJERA

Përfshihen nga flakët tre banesa në Maliq

Përfshihen nga flakët tre banesa në Maliq

Janë përfshirë nga flakët tre banesa në fshatin Pendavinj, në Maliq.

Sipas policisë, banesat ishin ngjitur me njëra-tjetrën dhe si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Mëngjesin e sotëm, në fshatin Pendavinj, Maliq, ka rënë zjarr në banesat e shtetasve I. Q., Dh. Q., dhe P. V., të cilat janë ngjitur me njëra-tjetrën. Si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Shërbimet e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje, për të bërë të mundur fikjen e zjarrit”, njofton policia.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

 

Të fundit