Flash News

E-TJERA

Përfshihet nga flakët në ecje makina në Fier, shpëton shoferi

Përfshihet nga flakët në ecje makina në Fier, shpëton

Një automjet tip “Fiat” është përfshirë nga flakët ditën e sotme në Fier, drejtuesi i mjetit ka dalë menjëherë nga automjeti pasi ka parë zjarrin dhe fatmirësisht nuk është lënduar.

Dyshohet se shkak i zjarrit ka qenë një defekti teknik ndërkohë që dëmet materiale janë të konsiderueshme.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes kanë shkuar menjëherë forcat zjarrfikëse të cilat bën të mundur shuarjen e flakëve.

Të fundit