Flash News

E-TJERA

Përndoqi 38-vjeçaren, arrestohet 21-vjeçari në Vlorë

Përndoqi 38-vjeçaren, arrestohet 21-vjeçari në

Policia e Vlorës ka arrestuar një 21-vjeçar i cili ka përndjekur dhe më pas ka kanosur nëpërmjet telefonit një 38-vjeçare.

“Shërbimet e Komisariatit të Policisë Vlorë, në vijim të punës për goditjen e paligjshmërive në çdo formë të tyre, pas kallëzimit nga një 38-vjeçare se një shtetas i kishte shkaktuar ankth dhe pasiguri, pasi e kishte përndjekur dhe e kanoste se do të publikonte disa foto intime të saj, kanë organizuar menjëherë punën për kapjen dhe arrestimin e këtij shtetasi.

Si rezultat i veprimeve të shpejta operacionale është kapur dhe ndaluar shtetasi G. M., 21 vjeç, banues në Vlorë.”- njofton policia.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Vlorë, për veprime të mëtejshme.

Të fundit