Flash News

E-TJERA

Përplasen 4 makina në ‘Rrugën e Elbasanit’, tre të plagosur

Përplasen 4 makina në ‘Rrugën e Elbasanit’, tre

Një aksident masiv është shënuar pasditen e sotme në Rrugën e Elbasanit në Tiranë.

Policia bën me dije se katër automjete janë përfshirë në një aksident përballë një lokali e për pasojë janë plagosur tre persona.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 25.05.2023, rreth orës 19:05, në Rrugën e Elbasanit, përballë një lokali, janë përplasur 4 automjete. Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar tre shtetas, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendndgjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të fundit