Flash News

E-TJERA

Përplasen dy automjete në Bradashesh, plagoset njëri nga drejtuesit dhe pasagjeri

Përplasen dy automjete në Bradashesh, plagoset njëri nga

Dy automjete janë përplasur në Bradashes-Elbasan. Për pasojë, ka mbetur e plagosur drejtuesja e njërit mjet dhe pasagjeri i mjetit tjetër.

Të dy janë transportuar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

"Rreth orës 07:30, në aksin rrugor "Bradashesh-Elbasan", automjeti me drejtues shtetasin H. D. është përplasur me automjetin me drejtuese shtetasen E. H.. Nga përplasja janë dëmtuar shtetasja E. H. dhe pasagjeri i automjetit me drejtues shtetasin H. D., të cilët janë transportuar në spital, për ndihmë mjekësore.

Me drejtuesin e automjetit, shtetasin H. D., po kryhen veprimet e mëtejshme procedurale.

Grupit hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit", njofton policia.

Përplasen dy automjete në Bradashesh, plagoset njëri nga Përplasen dy automjete në Bradashesh, plagoset njëri nga

Të fundit